مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

آیا از مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک اطلاعی دارید؟ هیچ نگران این موضوع نباشید! دیساتک اینجاست تا به شما در رابطه با انتخاب ملک مشاوره دهد تا با خیال راحت بتوانید بهترین و جذاب ترین ملک را برای خانواده خود به ارمغان آورید. در این مقاله تمام مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک ، همچنین مشارکت در ساخت در شیراز را بررسی خواهیم کرد. خیلی ها رویای داشتن یک خانه بزرگتر را دارند ولی حتی اگر پول کافی برای خرید چنین خانه ای را دارید با سنجیدن فاکتور های مختلف ، منطقی تصمیم بگیرید تا بعد ها دچار پشیمانی نشوید!

خرید خانه همیشه رویدادی مهم و اتفاقی به یادماندنی در زندگی هر فردی است و به نوعی سرمایه گذاری بزرگی برای آینده او محسوب می شود. البته در بسیاری از مواقع پیش می آید که فرد در هنگام انتخاب خانه ، نمی تواند خانه رویایی اش را خریداری کرده و یا در یک محله ایده آل خانه بخرد و شاید مجبور به انتخاب خانه ای کوچکتر از آنچه در ذهن داشته بشود. قطعا یک خانه بزرگتر ، جذابتر به نظر می رسد ولی آیا خانه های بزرگ بهترین انتخاب برای بلند مدت به حساب می آیند؟ با ما همراه باشید تا از جواب این سوالا مطلع شوید..

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

خانه بزرگ بهتر است یا کوچک؟

در هنگام انتخاب خانه باید سوالاتی را از خود بپرسید و با پاسخ دادن به این سوالات به این نتیجه خواهید رسید که یک خانه بزرگت همیشه انتخاب بهتری برای شما نخواهد بود و باید از فرد متخصصی در این زمینه کمک بگیرید. سه نکته ای که در ادامه در موردش صحبت خواهیم کرد ، در این زمینه به شما کمک خواهند کرد تا با خیال راحت بهترین ملک مناسب خود را انتخاب کنید.

 

آنچه توان خریدش را دارید یا آنچه نیاز دارید!

بعد از سال ها کار کردن و پس انداز کردن پول هایتان و احتمالا گرفتن وام ، زمان خرید یک خانه فرا رسیده است ولی تنها به این خاطر که پولتان برای خرید یک آپارتمان یا خانه بزرگ کافی خواهد بود ، دلیل نمی شود که بخواهید با صرف تمام این پول ، بزرگترین خانه ممکن را خریداری کنید. قطعا دلتان نمی خواهد که یک خانه بزرگ را بخرید ولی با اتمام منابع مالیتان ، نتوانید وسایل و مبلمان مورد نیاز برای پر کردن خانه را تهیه کنید. پس قبل از هر اقدامی ، از خودتان این سوال را بپرسید که چرا یک خانه بزرگ یا از فرد باتجربه ای در این زمینه مشاوره بگیرید. آیا واقعا زندگی در خانه ای با این ابعاد برای شما لازم است؟ ( ناگفته نماند که ما در دیساتک متخصصان بالقوه ای را گرد هم آورده ایم که می توانند در زمینه خرید ملک و مشارکت در ساخت در شیراز به شما مشاوره رایگان بدهند! )

شاید چنین خانه بزرگی برای زندگی یک خانواده پرجمعیت ضروری باشد اما برای خانواده شما چطور؟ اگر خانه ای کوچکتر با دو اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی برایتان کافی است ولی قصد دارید خانه بزرگتری را به خاطر حیرت زده کردن دیگران خریداری کنید ، توصیه می شود اصلا این کار را نکنید و دقت کنید که برای خانواده تان به خانه ای چند متری نیاز دارید. همچنین موقعیت خانه و محله را مدنظر داشته باشید. اگر خانه مدنظر شما حیاط بزرگتر یا انباری بزرگتری داشته باشد ولی موقعیتش از خانه دوستان و خانواده هایتان دورتر باشد و یا از مدرسه ، سوپرمارکت های شهری ، رستوران ها و بیمارستان ها فاصله زیادی داشته باشد ، چطور؟ با سبک سنگین کردن پاسخ این سوالات می توانید تصمیمی منطقی بگیرید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

به فروش ملکتان در آینده فکر کنید

خرید خانه تصمیم بزرگی در زندگی افراد است. با در نظر داشتن مزایا و معایب خرید خانه ای بزرگ ، بسنجید که آیا این سرمایه گذاری درستی خواهد بود؟ شرایط فروش خانه ها در محله مد نظرتان و قیمت نهایی فروش رفتن خانه ها را ارزیابی کنید. در این محله بیشتر خانه هایی که به فروش می رسند در چه متراژی هستند؟

در فروش خانه های بزرگتر ، مسئله اقتصادی حرف اول را می زند. اگر خانه ای بزرگ در محله ای باشد که در آن آپارتمان های کوچک و متوسط زیادی یافت می شود ، در تصمیمتان برای خرید این خانه تجدید نظر کنید. چرا که احتمال اینکه وقتی در آینده قصد فروش این خانه را داشته باشید ، به دردسر بخورید بالاست. اگر خانه در محله ای قرار دارد که هزینه زندگی در این محله بالاست و دستمزد سالانه افراد پایین ، این خانه شاید خانه مطلوبی نباشد. با بررسی فاکتور هایی این چنینی می توانید تصمیم بهتری بگیرید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد همیشه یک خانه بزرگتر انتخاب مناسبی برای افراد نیست. قبل از آن که برای خرید یک خانه پنج خوابه اقدام کنید به این موضوع فکر کنید که خرید چنین خانه ای چه تاثیرات بلند مدتی برای شما خواهد داشت. آیا با خرید این خانه بزرگ ، همچنان پول کافی برای پس انداز کردن و گذران زندگی را خواهید داشت؟ این مورد را در نظر داشته باشید که در آینده با گسترش خانواده تان و افزایش پس اندازهایتان ، این فرصت را خواهید داشت تا خانه های بزرگتری را خریداری کنید. شما می توانید با دریافت مشاوره از دیساتک و مشارکت در ساخت در شیراز ، روی آینده خود و خانوادتان سرمایه گذاری کنید و تا یک عمر از مزایای آن بهره مند شوید!

مزایا و معایب خانه های بزرگ و کوچک

مشاوره هدفمند!

توجه داشته باشید که پیش از هر کاری از فرد با تجربه ای در این زمینه کمک بگیرید تا بعد ها دچار مشکلاتی نشوید! ما در دیساتک متخصصانی را گرد هم آورده ایم که درباره مشارکت در ساخت در شیراز به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهند داد تا با آگاهی کامل برای چنین امری اقدام فرمایید. هم اکنون می توانید از طریق فرم زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword