خرید قسطی خانه در شیراز

خرید قسطی خانه در شیراز

خرید قسطی خانه در شیراز

خرید قسطی خانه در شیراز

امروزه با توجه به وضع اقتصاد جامعه ، وجود چنین فرصت هایی بسیار کمیاب است! آیا قصد خرید خانه را دارید اما مبلغ کافی برای خرید نقدی ندارید؟ هیچ نگران این موضوع نباشید ؛ با وجود فرصت خرید قسطی خانه در شیراز می توانید بدون هیچ دغدغه ای صاحب منزل رویایی خود شوید! اگر به طور کلی بگوییم که خرید قسطی خانه در شیراز چگونه است ، باید بدانید که در این روش ، مشتری می تواند به جای پرداخت کامل هزینه ملک ، با یک مبلغ ناچیز پیش پرداخت و سپس با اقساط ماهیانه به مدت مشخص شده ای ، آن را خریداری نمایید. امروزه با توجه به وضع اقتصاد کشور و کاهش قدرت خرید مردم ، یکی از بزرگترین و کمیاب ترین فرصت ها در این دوره خرید اقساطی خانه و آپارتمان می باشد.

شما می توانید با یک پیش پرداخت کوچک ، خانه مورد علاقه خود را از دیساتک پیش خرید کنید و تا یک عمر از شر اسباب کشی ، همچنین رهن و اجاره های سنگین خلاص شوید! در نظر داشته باشید ؛ یکی از روش هایی که می توان خرید قسطی در انواع ملک و آپارتمان داشت ، خرید از طریق وام های بانکی است. برای خرید از این طریق باید در ابتدا بانکی که شرایط خرید به صورت قسطی برای مسکن را فراهم نموده است را بیابید. ناگفته نماند ؛ بانک قبل از از دادن وام به اشخاص شرایط و وضع مالی آن فرد را بررسی می کند. در ادامه شرایط خرید قسطی خانه در شیراز را بررسی خواهیم کرد تا با آگاهی کامل برای این امور اقدام نمایید. ما لوکس ترین خانه ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد..

خرید قسطی خانه در شیراز

این نکات را پیش از خرید خانه در نظر بگیرید!

پیش از اینکه به مزایای خرید قسطی و شرایط آن بپردازیم باید چندین نکته مهم را بازگو کنیم تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنید. باید دقت داشته باشید که حین نوشتن قرارداد ، مشخصات هویتی طرفین به طور کامل و دقیق قید شود. مشخصات دقیق خانه ای که می‌ خواهید به صورت قسطی خریداری نمایید نظیر : متراژ ، موقعیت مکانی  ، نقشه ملک ، پارکینگ و انباری ، بالکن و تراس و… در قرارداد قید شود. بهتر است که مشخص کنید خانه خریداری شده در چه تاریخی تحویل داده خواهد شد. همچنین نحوه پرداخت اقساط به چه صورت می باشد و شما عزیزان باید چه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ، بپردازید. چه مقدار باید به صورت چک یا نقد پرداخت شود و اقساط باقی‌ مانده طی چه مدت زمانی پرداخت شود.

از دیگر مواردی که پیشنهاد می شود درباره آن با سازنده صحبت کنید ، شرایط فسخ قرارداد و یا ضررکرد و خسارت است. در بعضی از مواقع خانه‌ های قسطی دیرتر از زمان مقرر تحویل داده می‌ شوند که همین امر موجب ضررکرد خریدار می‌ شود و فروشنده باید میزان خسارت را بپردازد. همچنین اگر خریدار اقساط را به موقع پرداخت نکند ، فروشنده می‌ تواند خانه را دیرتر از زمان مشخص شده به آن تحویل دهد. در آخر نیز برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی ، قرارداد را در یک دفتر رسمی ثبت نمایید تا هیچ‌ کدام از طرفین دچار مشکل نشوند و به طور حرفه ای قرارداد رسمی باشد.

 

خرید قسطی خانه چه شرایطی دارد؟

این روزها خرید قسطی خانه در شیراز به یکی از گزینه های پرطرفدار و البته مطمئن برای سرمایه گذاری در این شهر بزرگ تبدیل شده است. در واقع شما از این طریق به راحتی می توانید ارزش سرمایه خود را تا چندین برابر افزایش داده و در کنار آن هم صاحب خانه خود شوید. همچنین برای افرادی که به طور یکجا نمی توانند تمام مبالغ مربوط خرید خانه را پرداخت کنند ، خرید قسطی خانه می تواند بهترین گزینه برای آن ها در این بازه زمانی باشد. شما می توانید خانه مد نظر خود را بدون هیچ دغدغه مالی از دیساتک خریداری کنید!

خرید قسطی خانه در شیراز

مزایای خرید قسطی خانه در شیراز

خرید اقساطی خانه در واقع یک فرصت بزرگ برای افرادی می باشد که قدرت خرید را به صورت نقدی ندارند و می خواهند منزل خاص خود را داشته باشند! این فرصت بزرگ مزایای بسیار زیادی دارد که متخصصان دیساتک ، در ادامه چندین مورد از آن ها را به شما عزیزان ارائه داده اند :

 

خلاصی از پرداخت اجاره های بالا!
همانطور که در اول مطلب گفته شد ، خرید قسطی خانه می‌ تواند به شما کمک کند تا نیاز خود به اجاره مسکن را رفع نمایید و تا یک عمر از شر هزینه های سنگین رهن و اجاره خلاص شوید! با خرید قسطی خانه شما مالک آن خواهید بود و نیازی به پرداخت هزینه اجاره نخواهید داشت.

 

پرداخت مبلغ در مدت زمان طولانی تر

یکی از اصلی ترین مزایای خرید قسطی خانه در شیراز از تیم دیساتک ، پرداخت ملبغ آن در مدت زمان بیشتر است که این مزیت ، شرکت دیساتک را با تمامی شرکت های ساختمانی متمایز ساخته است . با وجود این قابلیت فقط لازم است که یک مبلغ ناچیز را در ماه بپردازید ، به جای پرداخت یک مبلغ سنگین در یک زمان محدود. اصلا نگران خرید قسطی خانه نباشید ، فقط کافیست یکبار برای همیشه اعتمادتان را به ما بسپارید. اعتماد شما افتخاریست برای ما!

خرید قسطی خانه در شیراز

افزایش ارزش خانه
با توجه به عدم تکمیل شدن ملک مسلماً قیمت پیش خرید یک خانه از قیمت های در حالت آماده تحویل ، ارزان‌ تر است و بعد از تکمیل شدن ملک در صورتی که بازار در شرایط یکسان باشد ، خریدار می‌ تواند خانه خریداری شده را گران تر بفروشد و از سود قابل چشمگیری برخوردار شود.

 

بدوت هیچ دغدغه ای به منزل رویایی خود برسید!

اگر شما هم نمی‌ توانید یک مبلغ سنگین را به صورت نقدی پرداخت کنید ، خرید اقساطی می‌ تواند به شما امکان دسترسی به مسکن را بدهد. این مزیت به شما اجازه می‌ دهد به خانه‌ ای که مد نظرتان هست نزدیک شوید و بدون داشتن مبلغ کامل ، آن را با خیال راحت خریداری نمایید.

 

کاهش فشار مالی به خریدار

خرید اقساطی خانه به شما این امکان را می‌ دهد که بدون داشتن مبلغ کامل ، به خرید آن بپردازید و از شر فشارهای مالی سنگین خلاص شوید! یکبار برای همیشه صاحب خانه مورد علاقه خود شوید و نهایت رفاه را به خانواده خود هدیه دهید..

خرید قسطی خانه در شیراز

خرید قسطی از طریق وام را فراموش نکنید!

در این روش از خرید ، طرف حساب اصلی خریداران ، بانک ها می باشند. به این ترتیب آنان از بانک های مشخص شده وام لازم را دریافت می کنند و به این طریق بانک یکی از ملک های مورد نظر را برای متقاضیان خریداری می کند. به عبارتی می توان گفت بانک کل یا بخشی از مبلغ مورد نیاز جهت خرید اقساطی ملک در معالی آباد شیراز را به نیابت از خریدار به شرکت های سازنده پرداخت می کند و آن ها طی اقساطی مشخص شده مبلغ مذکور را به بانک باز می گردانند.

 

مشاوره خرید قسطی خانه در شیراز توسط تیم دیساتک

انتخاب یک شرکت خرید و فروش املاک معتبر نیز می‌ تواند به شما کمک کند یک معامله موفق را انجام دهید! ما در دیساتک متخصصانی را در این زمینه گرد هم آورده ایم که به شما عزیزان در رابطه با خرید خانه در شیراز مشاوره رایگان ارائه می دهند تا بتوانید با خیال راحت و آگاهی کامل برای این امر اقدام نمایید! ما لوکس ترین خانه ها را برای شما به ارمغان آورده ایم که می توانید با داشتن یکی از  آن ها ، نهایت آرامش و رفاه را به خانواده خود هدیه دهید! یکبار برای همیشه در بهترین نقطه شهر شیراز ، صاحب خانه خود شوید..

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword