خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

آیا تا حالا به خرید اقساطی آپارتمان در شیراز فکر کرده اید؟ امروزه خرید اقساطی آپارتمان در شیراز ، یکی از روش های متداول خرید و فروش ملک در این شهر می باشد. اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم که خرید اقساطی آپارتمان چگونه است ، باید بدانید که در این روش مشتری می تواند به جای پرداخت کامل هزینه ملک ، با یک مبلغ پیش پرداخت و سپس با اقساط ماهیانه به مدت معینی ، آن را خریداری کند. امروزه با توجه به وضع اقتصاد کشور و کاهش قدرت خرید مردم ، یکی از بزرگترین و بهترین فرصت ها در این دوره خرید اقساطی آپارتمان و ملک می باشد.

شما عزیزان می توانید با یک هزینه ناچیز آپارتمان مورد علاقه خود را از دیساتک پیش خرید کنید و نهایت کیفیت را در زندگی ، تجربه کنید! همچنین یکی از روش هایی که می توان خرید قسطی در انواع ملک و آپارتمان داشت ، خرید از طریق وام های بانکی می باشد. برای خرید از این طریق باید در ابتدا بانکی که شرایط خرید به صورت قسطی برای مسکن را فراهم کرده است را بیابید. ناگفته نماند ؛ بانک قبل از از دادن وام به اشخاص شرایط و وضع مالی آن فرد را بررسی می کند. در ادامه موارد اصلی خرید اقساطی آپارتمان در شیراز را مورد بررسی قرار خواهیم داد ، تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید..

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

شرایط خرید اقساطی آپارتمان

این روزها خرید اقساطی آپارتمان در شیراز به یکی از گزینه های پرطرفدار و البته مطمئن برای سرمایه گذاری در این شهر بزرگ تبدیل شده است. در واقع شما از این طریق به راحتی می توانید ارزش سرمایه خود را تا چندین برابر افزایش داده و در کنار آن هم صاحب خانه خود شوید. همچنین برای افرادی که به طور یکجا نمی توانند تمام مبالغ مربوط خرید خانه را پرداخت کنند ، خرید اقساطی آپارتمان در شیراز می تواند بهترین گزینه برای آن ها در این بازه زمانی باشد.

 

آیا می دانید خرید اقساطی آپارتمان در شیراز چه مزایایی دارد؟

خرید اقساطی آپارتمان در واقع یک فرصت بزرگ برای افرادی می باشد که قدرت خرید را به صورت یکجا ندارند و می خواهند منزل خاص خود را داشته باشند! در ادامه چندین مورد از این مزایا را ذکر نموده ایم تا بتوانید با آگاهی بیشتری برای این امر اقدام نمایید :

 

کاهش فشار مالی برای خریداران

خرید اقساطی به شما این امکان را می‌ دهد که بدون داشتن مبلغ کامل قیمت ملک ، به خرید آن بپردازید و از شر فشارهای مالی سنگین خلاص شوید! یکبار برای همیشه صاحب آپارتمان مورد نظر خود شوید..

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

پرداخت مبلغ در مدت زمان بیشتر

یکی از اصلی ترین مزایای خرید اقساطی آپارتمان در شیراز از شرکت دیساتک ، پرداخت ملبغ آن در مدت زمان بیشتر است که این مزیت ، شرکت دیساتک را با تمامی شرکت های ساختمانی متمایز ساخته است . با وجود این قابلیت فقط لازم است که یک مبلغ ناچیز را در ماه بپردازید ، به جای پرداخت یک مبلغ بزرگ در یک زمان محدود. هیچ نگران خرید اقساطی نباشید و فقط به ما اعتماد کنید!

 

امکان دسترسی راحت تر به مسکن

اگر شما هم نمی‌ توانید یک مبلغ سنگین را به صورت نقدی پرداخت کنید ، خرید اقساطی می‌ تواند به شما امکان دسترسی به مسکن را بدهد. این مزیت به شما اجازه می‌ دهد به خانه‌ ای که مد نظرتان هست نزدیک شوید و بدون داشتن مبلغ کامل ، آن را خریداری نمایید.

 

رفع نیاز به پرداخت اجاره های سنگین
خرید اقساطی آپارتمان در شیراز می‌ تواند به شما کمک کند تا نیاز خود به اجاره مسکن را رفع کنید و هزینه‌ های اجاره را تا حد ممکن صرفه جویی کنید. با خرید آپارتمان شما مالک آن خواهید بود و نیازی به پرداخت هزینه اجاره نخواهید داشت.

 

افزایش ارزش ملک
با توجه به عدم تکمیل شدن ملک مسلماً قیمت پیش خرید یک آپارتمان از قیمت همان آپارتمان در حالت آماده تحویل ، ارزان‌ تر است و بعد از تکمیل شدن ملک در صورتی که بازار در شرایط یکسان باشد ، خریدار می‌ تواند آپارتمان خریداری شده را گرانتر بفروشد و از سود قابل توجهی برخوردار شود!

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

خرید اقساطی آپارتمان از طریق وام

در این روش از خرید اقساطی آپارتمان ، طرف حساب اصلی خریداران بانک ها می باشند. به این ترتیب آنان از بانک های مشخص شده وام لازم را دریافت می کنند و به این طریق بانک یکی از واحدهای مورد نظر را برای متقاضیان خریداری می کند.

 

پیش از خرید اقساطی آپارتمان این موارد را رعایت کنید!

برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی ، بهتر است که به نکات مهم در این زمینه توجه داشته باشید. باید دقت داشته باشید که حین نوشتن قرارداد ، مشخصات هویتی طرفین به طور کامل و دقیق قید شود. مشخصات دقیق آپارتمانی که می‌ خواهید به صورت قسطی خریداری نمایید نظیر : متراژ ، موقعیت مکانی ، طبقه و واحد ، نقشه ملک ، پارکینگ و انباری ، بالکن و تراس و… در قرارداد قید شود. بهتر است که مشخص کنید خانه خریداری شده در چه تاریخی تحویل داده می‌ شود. همچنین نحوه پرداخت اقساط به چه صورت می باشد و شما عزیزان باید چه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت ، بپردازید. چه مقدار باید به صورت چک یا نقد پرداخت شود و اقساط باقی‌ مانده طی چه مدت زمانی پرداخت شود.

از دیگر مواردی که پیشنهاد می شود درباره آن صحبت کنید ، شرایط فسخ قرارداد و یا ضررکرد و خسارت است. در بعضی از مواقع خانه‌ های قسطی دیرتر از زمان مقرر تحویل داده می‌ شوند. همین موجب ضررکرد خریدار می‌ شود و فروشنده باید میزان خسارت را بپردازد. همچنین اگر خریدار اقساط را به موقع پرداخت نکند ، فروشنده می‌ تواند خانه را دیرتر از زمان مشخص شده به آن تحویل دهد. در آخر نیز برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی ، قرارداد را در یک دفتر رسمی ثبت نمایید تا هیچ‌ یک از طرفین دچار مشکل نشوند و قرارداد رسمی باشد.

خرید اقساطی آپارتمان در شیراز

مشاوره خرید اقساطی آپارتمان

انتخاب یک شرکت خرید و فروش املاک معتبر نیز می‌ تواند به شما کمک کند یک معامله موفق را انجام دهید. ما در دیساتک متخصصانی را در این زمینه گرد هم آورده ایم که به شما عزیزان در رابطه با خرید اقساطی آپارتمان در شیراز و پیش خرید آپارتمان در شیراز مشاوره رایگان ارائه می دهند تا بتوانید با خیال راحت و آگاهی کامل برای این امر اقدام نمایید! ما باکیفیت ترین آپارتمان ها را برای شما به ارمغان آورده ایم که می توانید با داشتن یکی از واحد های آن ، نهایت آرامش و رفاه را به خانواده خود هدیه دهید! یکبار برای همیشه اعتمادتان را به ما بسپارید ، اعتماد شما ، افتخاریست برای ما!!

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword