فرصت سرمایه گذاری در شیراز

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

دیساتک بزرگ ترین فرصت سرمایه گذاری در شیراز را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است تا به راحتی بتوانید سرمایه خود را تا چندین برابر افزایش دهید و صاحب آپارتمان رویایی خود شوید!! امروزه اکثر افراد به فکر خرید خانه هستند اما با توجه به وضع اقتصادی و قیمت های بالا توان اقدام برای این امر را ندارند ، به همین منظور ما یکی از بهترین فرصت سرمایه گذاری در شیراز را ارائه داده ایم تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانند خانه مورد پسند خود را خریداری نمایند. شیراز به عنوان یکی از شهر های تاریخی و فرهنگی ایران ، فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری در دست دارد.

این شهر یکی از مقاصد محبوب گردشگری است و دارای جاذبه های بسیاری می باشد. خرید واحد های مسکونی یا تجاری ، در مناطقی با رونق اقتصادی و همچنین تقاضای بالای آن ها ، می تواند به شما سود چشمگیری برساند. یکی از راه های دیگری که می توانید از راه ملک خود به درآمد برسید ، رهن و اجاره دادن آن است که در نتیجه به منبع در آمد پایداری خواهید رسید. در ادامه انواع فرصت های سرمایه گذاری را بررسی نموده ایم ، با ما همراه باشید..

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

باید نقد شوندگی سرمایه خود را در نظر بگیرید!

نقد شوندگی به این معناست که دارایی خریداری شده یا سرمایه‌ گذاریتان را با چه سرعتی و با چه قیمتی می‌ توانید به پول نقد یا معادل آن تبدیل نمایید. به عنوان مثال : اگر یک واحد مسکونی خریداری کنید و 20 درصد زیر قیمت بفروشید ، بدیهی است که به سرعت نقد می‌ شود ، بنابراین باید در نقد شوندگی سرمایه قیمت مناسب را هم در نظر داشته باشید.

 

چرا بزرگ ترین فرصت سرمایه در شیراز ، در زمینه املاک می باشد؟

همانطور که در بخش اول این مطلب گفته شد ؛ شیراز شهری با تاریخ و فرهنگ غنی است که برای سرمایه گذاری نیز پتانسیل های بسیاری دارد. اما بهترین سرمایه گذاری گذاری در شیراز بستگی به عوامل مختلفی نظیر : هدف سرمایه گذاری ، میزان سرمایه این که می خواهید صرف کنید ، زمان و همچنین ریسک که اصلی ترین عامل می باشد. حال چرا بهترین فرصت سرمایه گذاری در شیراز توسط دیساتک ، مربوط به املاک و مستغلات می باشد؟ امروزه با توجه به رشد شهری و توریستی شهر شیراز ، سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات می توانید یه فرصت بسیار عالی باشد.

خرید واحدهای مسکونی یا تجاری ، در مناطقی با رونق اقتصادی و همچنین تقاضای بالای آن ها ، می تواند به شما سود چشمگیری برساند. یکی از راه های دیگری که می توانید از راه ملک خود به درآمد برسید ، رهن و اجاره دادن آن است که در نتیجه به منبع در آمد پایداری خواهید رسید. در ادامه انواع روش های سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار داده ایم که با مطالعه آن می توانید بهترین نوع آن را با توجه به شرایط و بودجه خود انتخاب کنید.

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

آیا با مبلغ پایین هم می توان از این فرصت سرمایه گذاری در شیراز استفاده کرد؟

در جواب باید بگوییم چرا که نه! یکی از بهترین گزینه‌ های سرمایه گذاری با مبلغ پایین در شیراز ، سرمایه‌ گذاری مسکن می باشد. هر چند که این روزها حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید مسکن به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تهران بسیار افزایش یافته است. اگر بتوانید با توجه به سرمایه خود ، آپارتمان یا ملک مناسبی تهیه کنید ، این گزینه نیز از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در شیراز می باشد که توسط تیم دیساتک قابل انجام است!  با این حال به تازگی صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات ارزش مسکن به بازار سرمایه معرفی شده است که اشخاص حقیقی می‌ توانند با خرید واحدهای آن و با مبالغ کم نیز در رشد قیمت بازار مسکن سهیم شوند.

 

هدف و سن سرمایه گذاری

باید بدانید که هدف همه افراد از سرمایه‌ گذاری یکسان نیست. شاید فردی به فکر جمع‌ آوری پول کافی برای دوران بازنشستگی خود باشد و شخص دیگر در ابتدای زندگی است و سال‌ ها به پول خود نیاز ندارد. بنابراین یکی از دیگر از فاکتورها در سرمایه‌ گذاری موفق ، این است که تا چه زمان می‌ توانید سرمایه‌ گذاری را نگهداری کنید. به عبارتی دیگر ، چه مدت مهلت دارید؟ هر چقدر بتوانید زمان بیشتری سرمایه‌ گذاریتان را حفظ کنید ( زمان بیشتری را صرف کنید ) می‌ توانید سود بیشتری را بدست آورید. اگر زمان زیادی در اختیار ندارید و کم‌ شدن پولتان فاجعه‌ بار خواهد بود ، باید به سرمایه‌ گذاری‌ هایی با ریسک پایین بچسبید.

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

اهداف اصلی سرمایه گذاری در شیراز

این فاکتور همراه با سایر فاکتورها تعیین کننده بازاری است که در آن سرمایه‌ گذاری خواهید کرد. هدف شما ممکن است رشد سرمایه در سریع ترین زمان ممکن باشد یا اینکه امنیت سرمایه برای شما اهمیت دارد و حفظ اصل سرمایه ، برای شما اولویت داشته باشد. براساس این اهداف متفاوت ، تصمیمات متفاوتی در خصوص سرمایه‌ گذاری می‌ توان گرفت که نظیر موارد زیر می باشد :

 

سرمایه‌ گذاری با ریسک بالا برای دست‌ یافتن به سود بیشتر

اگر توانایی ریسک بخش زیادی از پولتان ، برای دست‌ یابی به بازدهی بالاتر را دارید ، پس رشد سریع یک هدف مناسب برای شماست. در این شرایط باید در سهام شرکت‌ هایی سرمایه‌ گذاری کنید که آینده خوبی دارند ولی ریسکشان بیشتر است. این گزینه برای زمانی مناسب است که برای مدتی طولانی نیاز به پول ندارید و می‌ توانید صبر کنید تا شرکت مد نظر ، رشد کند و به سود بیشتری دست یابد. سرمایه‌ گذاری با اهداف ترکیبی نیز میسر است. مثلا ممکن است شما طرفدار ریسک بالا و سود بالا در بلند مدت باشید ولی بخشی از سرمایه‌تان را برای کاهش ریسک ، صرف خرید صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری کنید.

 

سرمایه‌ گذاری با ریسک متوسط ، برای بازدهی خوب

اگر می‌ توانید ریسک بیشتری متحمل شوید و پولتان را در آینده ای نزدیک ، لازم ندارید ، سرمایه‌ گذاری در سهام شرکت‌ های بزرگی که پایداری بالایی دارند و ترجیحا سود نقدی خوبی پرداخت می‌ کنند گزینه مناسبی است. ناگفته نماند ؛ بهترین فرصت سرمایه گذاری ها در شیراز در زمینه ساخت و ساز ، مربوط شرکت ساختمانی دیساتک می باشد که با بهترین شرایط می توانید برای این امر اقدام کنید!

فرصت سرمایه گذاری در شیراز

سرمایه‌ گذاری با ریسک پایین

اگر نزدیک به بازنشستگی هستید ، به احتمال زیاد نمی‌ خواهید از ارزش پولتان کاسته شود و به منظوری روی آن حساب کرده‌ اید. به همین ، دلیل اگر هدفی مالی دارید که موعد آن نزدیک شده است ، سرمایه‌ گذاری با ریسک پایین عاقلانه‌ تر می باشد. سرمایه‌ گذاری‌ هایی نظیر : خرید اوراق مشارکت ، خرید واحد های صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری مشترک ، می‌ تواند برای شما مناسب باشد.

 

نکات پایانی!

 اهمیت سرمایه گذاری با پول کم از دید بسیاری از افراد مغفول مانده است. این موضوع کمتر مورد توجه قرار می گیرد و بسیاری از افراد به جای سرمایه گذاری با کمترین پول‌ ها ، رو به مصرف آن‌ ها می آورند. بهترین سرمایه گذاری با پول کم برای افراد مختلف بسته به سطحی که از ریسک را می پذیرند ، متفاوت است. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از شرایط و مزایای فرصت سرمایه گذاری در شیراز با متخصصان ما در دیساتک تماس حاصل فرمایید. با سرمایه گذاری در بازار مسکن شیراز ، به نهایت سود برسید! یکبار برای همیشه اعتماد خود را به ما بسپارید. بهترین سرمایه گذاری در شیراز ((در زمینه ساخت و ساز و پیش فروش آپارتمان در شیراز)) را با ما تجربه کنید!!

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword