پیش فروش آپارتمان در شیراز

پیش فروش آپارتمان در شیراز

پیش فروش آپارتمان در شیراز

پیش فروش آپارتمان در شیراز

با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در سال های اخیر در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان قراردادهای پیش فروش ساختمان از رونق بسیاری برخوردار شدند. پیش از اینکه به بحثمان بپردازیم باید بگوییم که اگر قصد دارید برای پیش فروش آپارتمان در شیراز و خرید خانه در شیراز اقدام نمایید ، می توانید سریعا با متخصصان ما در انبوه سازان دیساتک تماس حاصل فرمایید و از مزایای این فرصت بزرگ بهره مند شوید! ما در دیساتک متخصصان بالقوه ای را گرد هم آورده ایم که در زمینه مشارکت در ساخت در شیراز و پیش خرید آپارتمان در شیراز به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهند داد. وقتی به آمار حداقل یک دهه گذشته بازار مسکن توجه کنید  ، می تواند به این نکته برسید که همراه با افزایش قرارداد های پیش فروش مسکن ، دعواهای حقوقی مرتبط با آن نیز رشد چشمگیری داشته است. پیش فروش آپارتمان یکی از روش های انتقال مالکیت آپارتمان به خریدار می باشد که در آن سازندگان ، پیش از اینکه ملک را به خریداران نهایی انتقال دهند ، به قیمت نسبتا پایین ترین آن ها را به فروش می رسانند.

در پیش فروش آپارتمان معمولا شرایط پرداخت متفاوتی نسبت به خرید معمولی دارد ، به عنوان مثال : خریدار می تواند پیش پرداخت را بدهد و باقی هزینه ها را در چند قسط به سازنده بپردازد تا پروژه تکمیل شود. پیش خرید آپارتمان و پیش فروش آن مکمل یک دیگرند و از سوی سایر افراد جامعه برای این صورت می گیرد تا بازار خرید و فروش املاک بتواند داغ بماند. برخی شروط در ضمن قرارداد های پیش فروش آپارتمان می‌ تواند از این مسائل جلوگیری کند. برای این امر باید در تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان طرفین دقت کامل را داشته باشند. در ادامه چندین نوع از این قوانین و مزایای پیش فروش آپارتمان را با هم مرور خواهیم کرد ، با ما همراه باشید..

پیش فروش آپارتمان در شیراز

مشخصات فروشنده و خریدار باید دقیق و کامل ذکر شود

برای تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان در ابتدای امر باید مشخصات طرفین از جمله نام و تاریخ تولد و شماره شناسنامه و نشانی و شماره تماس و … قید و همچنین باید مشخص شود فروشنده چه سمتی دارد و آیا می‌ تواند در مورد ملک معامله‌ ای انجام دهد. ممکن است فروشنده مالک زمین و صاحب سند باشد و یا شاید سازنده ملک است که بر اساس توافقات سهمی از آپارتمان در حال ساخت را دارد. پس مهم‌ ترین مسأله در آغاز کار این است که مشخص شود ، آیا فروشنده می‌ تواند ملک را منتقل کند یا خیر.

بسیاری از دعاوی به دلیل بی توجهی خریداران به همین امر صورت می‌ پذیرد که مدارک فروشنده از جمله سند ملک ، قرارداد ساخت و یا مشارکت و نحوه تقسیم ملک بین مالک و سازنده و … را به دقت مطالعه و بررسی نمی‌ نمایند و با مدارک شناسایی فروشنده از جمله شناسنامه و کارت ملی تطبیق نمی‌ دهند و حتی برخی این امر مهم را به افراد مستقر در بنگاه املاک می‌ سپارند که خود منشأ بسیاری از اختلافات و سوء استفاده‌ هاست.

پیش فروش آپارتمان در شیراز

مشخصات معامله را دقیق مرور کنید

قسمت بعدی قرارداد پیش فروش آپارتمان در شیراز مشخصات مورد معامله است که باید به دقت و با جزییات کامل ذکر شود. از جمله مساحت و طبقه و واحد و شماره ثبت ملک اصلی است در ادامه مورد معامله باید منضمات آپارتمان که عرفا جزو ملحقات ملک است ذکر شود ؛ از جمله اشتراک برق ، آب ، تلفن ، گاز و… و پارکینگ و انباری است که ترجیحا محل پارکینگ و انباری نیز باید ذکر شود.

 

مشخصات ملک باید ذکر شود و خریدار کاملا آن را بررسی نماید

در بخش بعد این قرارداد ، باید مشخصات ملک از جمله نقشه و تعداد اتاق‌ خواب‌ ها ، کمد دیواری ، جنس مصالح ( رنگ ، شیرآلات ، دستگیره ، سیم‌کشی ، رادیاتورها ، آیفون ، درب‌ ها ، کلید و پریز ، کولر ، کابینت ، سرویس بهداشتی و… ) ذکر که هر یک از موارد خود ممکن است باعث بروز اختلاف و مشکلات شود.

بند بعدی قرارداد پیش فروش آپارتمان مشخصات فنی و معماری ساختمان که کاربری زمین ، زیربنای کل ساختمان ، تعداد طبقات ، واحد ها ، نوع مصالح مصرفی ساختمان ، نمای بیرونی ، سیستم گرمایشی و سرمایشی باید ذکر گردد. می‌ توان برای ضمانت اجرای این تعهدات عنوان کرد ، ملک هر کدام از این شرایط را نداشته باشد با توجه به نظر کارشناس از ثمن معامله کاسته می‌شود و یا خریدار حق فسخ معامله را دارد.

پیش فروش آپارتمان در شیراز

مزایای پیش فروش آپارتمان در شیراز چیست؟

می توان پیش خرید آپارتمان یا پیش فروش آپارتمان در شیراز را به صورت کلی به افرادی پیشنهاد داد که پول کافی را در آن زمان برای خرید خانه ندارند. با توجه به عدم تکمیل شدن ملک ، بدون شک قیمت پیش خرید آپارتمان از قیمت‌ های آپارتمان‌ های آماده تحویل ، مقداری ارزان‌ تر می باشد و پس از تکمیل ملک در صورتی‌ که بازار در شرایط یکسان قرار داشته باشد ، خریدار قادر خواهد بود آپارتمان خریداری‌ شده خود را با قیمت بالاتری بفروشد. از این‌ رو می‌ توان گفت پیش خرید آپارتمان برای خریدار ، یک نوع سرمایه گذاری می باشد که در نتیجه به سود چشمگیری خواهد رسید!

از جمله فواید پیش خرید آپارتمان ها این است که این خانه ها قیمت کم تری را نسبت به خانه های آمده دارند. این میزان بین 10 تا 30 درصد است. کسی که قصد دارد این خانه ها را خریداری کند می تواند قرارداد قسطی ببندد و پول خرید مسکن را به صورت قسطی پرداخت کنید. این گونه پرداخت برای خریدار بسیار راحت است و بهتر از این است که همه پول را یک جا پرداخت کند. چون خانه هنوز به صورت کامل تکمیل نشده است خریدار می تواند حتی در روند ساخت خانه نظرات خود را هم اعمال کند و از وسایلی در ساخت خانه استفاده کند که به دلخواه خود وی استفاده شده است. بررسی مسائل حقوقی ملکی را در این لینک بخوانید. ناگفته نماند ؛ شما می توانید با پیش خرید آپارتمان در شیراز ، از باکیفیت ترین و لوکس ترین واحد ها بهره مند شوید و نهایت آرامش و رفاه را برای خانواده خود به ارمغان آورید!

پیش فروش آپارتمان در شیراز

مشاوره هدفمند!

شما عزیزان می توانید برای اقدام پیش فروش آپارتمان در شیراز به دیساتک مراجعه کنید و منزل دلخواه خود را داشته باشید! توجه داشته باشید که پیش از هر اقدامی از شخص متخصصی در این عرصه مشورت بگیرید تا با آگاهی کامل اقدام کنید. ما در دیساتک متخصصانی را گرد هم آورده ایم که درباره مشارکت در ساخت در شیراز و خرید آپارتمان در شیراز به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهند داد تا با آگاهی کامل برای چنین امری اقدام کنید. هم اکنون می توانید از طریق فرم زیر با ما تماس حاصل فرمایید. با دیساتک نهایت کیفیت را تجربه نمایید ، اعتماد شما افتخاریست برای ما!

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

   

  بروزسانی : 1402/3/30

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword