تهاتر آپارتمان در شیراز

تهاتر آپارتمان در شیراز

تهاتر آپارتمان در شیراز

تهاتر آپارتمان در شیراز

امروزه با توجه به کاهش قدرت خرید آپارتمان روش های معاملات مختلفی در بازار به وجود آمده است که یکی از آن ها تهاتر آپارتمان در شیراز می باشد. حالا شاید برایتان این سوال پیش آید که تهاتر آپارتمان به چه معناست؟ تهاتر آپارتمان به معنای معامله ای است که در آن یک شخص ، پیش از اتمام ساخت و تحویل آپارتمان آن را به قیمت توافق شده خریداری می نماید. در واقع ، خریدار پیش از ایتکه آپارتمان را دریافت کند ، مبلغی را به صورت اقساط یا پیش خرید می پردازد تا حق مالکیت آن را به دست آورد.

این روش خرید برای خریدارانی که نمی توانند یک مبلغ سنگین را به صورت نقدی پرداخت کنند ، بسیار مناسب است. با خرید اقساطی آپارتمان ، خریدار می تواند در طول زمان به تدریج مبلغ خرید را پرداخت کند و این امر به او اجازه می دهد تا به آرامی و بدون فشار مالی ، آپارتمان مورد علاقه خود را تهیه کند. این فرصت طلایی را از دست ندهید!! یکی از حالت های دیگر معامله تهاتر مبادله یا معاوضه می باشد که روش های مختلفی دارد. یعنی زمانی که شما تصمیم دارید ملکی را به فروش برسانید تا ملک دیگری را بخرید! در این حالت اگر گزینه‌ منطقی‌ تری برای تهاتر وجود داشته باشد،  بهتر است از این راهکار استفاده کنید. ما در شرکت ساختمانی دیساتک ، خدماتی از جمله تهاتر آپارتمان در شیراز ، پیش خرید آپارتمان در شیراز و … را با بهترین کیفیت ممکن و به صورت کاملا مطمئن به شما عزیزان ارائه خواهیم داد تا صاحب خانه مورد پسند خود شوید! در ادامه مزایای تهاتر آپارتمان را مورد بررسی قرار خواهیم داد ، با ما همراه باشید..

تهاتر آپارتمان در شیراز

تهاتر آپارتمان در شیراز شامل چه مزایایی می شود؟

یکی از اصلی ترین مزایای معامله به روش تهاتر ، افزایش سرعت انجام کار است ، زیرا معامله به سادگی و بدون این که لازم باشد ملک به فروش برسد و زمانی صرف پیدا کردن ملک جدید برای خرید شود صورت می‌ گیرد. در این روش معامله طرفین آپارتمان یا ملک مورد نظر را پسندیده و پس از تفاهم می‌ توانند قرارداد مورد نظر را منعقد کرده و معامله انجام خواهد شد. با تهاتر ملک می‌ توان گفت که ریسک خرید و فروش کاهش پیدا خواهد کرد. از آن جایی که بازار اقتصادی در ایران بسیار متلاطم است گاهی در فاصله زمانی پیدا کردن یک ملک جدید برای خرید ، شخص ممکن است با افزایش قیمت در بازار املاک مواجه شده و ارزش پول نقد او به طور چشمگیری پایین بیاید! بدین ترتیب با وجود تورم و افزایش قیمت با انجام تهاتر میزان این ریسک از بین خواهد رفت. دیساتک تهاتر آپارتمان در شیراز را برای شما به ارمغان آورده است تا با خیال راحت ، صاحب آپارتمان خود شوید!

در بعضی از مواقع سازندگان برای ادامه ساخت ملک نیاز به مصالح ساختمانی دارند و نقدینگی آن ها کافی نیست. بدین ترتیب می‌ توانند تهاتر را به صورت تعویض ملک با مصالح مورد نیاز خود با ارزش برابر انجام دهند. در این حالت دو طرف معامله به سود قابل توجهی میرسند ، زیرا با انجام تهاتر برای ادامه ساخت و ساز نیاز به نقدینگی کمتر است و در این صورت میزان خواب سرمایه نیز به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

ناگفته نماند ؛ فردی که مصالح را مبادله کرده صاحب یک واحد مسکونی می‌ شود که پس از ساخت کامل با افزایش ارزش ملک خود مواجه می‌‌ گردد و می تواند آن را به قیمت خوبی در بازار املاک به فروش بگذارد. با انجام تهاتر دیگر نیازی به واسطه نیست و دو طرف می‌ توانند به راحتی به تفاهم رسیده و از مشکلات ناشی از واسطه‌ گری که احتمال دارد پیش آید ، چلوگییری کنند.

تهاتر آپارتمان در شیراز

در معامله های تهاتر ، کارشناسی ملک از اهمیت بسیاری برخوردار است

نکته مهم دیگری که هنگام اقدام تهاتر باید در نظر داشته باشید ، بحث کارشناسی ملک است. یعنی باید ملک یا آپارتمان مد نظر به درستی و با دقت کارشناسی شوند تا قیمت منطقی آن ها مشخص شود و هیچ کدام از طرفین متضرر نشوند. طبیعی است فردی که کارشناسی ملک را انجام می‌ دهد باید دلایل کافی برای قیمت ملک مورد نظر داشته باشد و این امر ممکن نیست ، مگر اینکه کارشناسی قیمت ملک را به صورت اصولی و تخصصی بلد باشید. تهاتر ملک مانند سایر معاملات ملکی باید به صورت قانونی و رسمی انجام شود. وجود قرارداد رسمی بین طرفین معامله الزامی است تا از بروز مشکلات مختلف حقوقی در آینده ممانعت گردد.

 

افزایش سرعت انجام معاملات با تهاتر!

یکی از مزایای تهاتر آپارتمان در شیراز این است که سرعت انجام معامله بسیار افزایش می یابد. در خرید و فروش عادی ، شما ابتدا باید برای ملک خود مشتری پیدا کرده و ملک را به قیمت مد نظر خود به فروش برسانید ، سپس باید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را بخرید. این فرایند کار بسیار زمان‌ بری است اما در حالت تهاتر به جای اینکه با دو نفر به تفاهم برسید ، با یک فرد به تفاهم می‌ رسید. در این حالت دو قرارداد عقد می‌‌ شود که شما در یک قرارداد خریدار و در قرارداد دیگر فروشنده هستید. همان طور که می‌بینید به این ترتیب صرفه‌ جویی چشمگیری در زمان انجام شده و معامله شما زودتر به سرانجام خواهد رسید.

تهاتر آپارتمان در شیراز

تهاتر ساده چیست؟

همانطور که گفته شده معاملات تهاتر حالت های مختلفی دارد که یکی از آن ها تهاتر ساده می باشد. معامله در تهاتر ساده به صورت سنتی یا خالص انجام می شود و ملک مورد نظر به صورت مستقیم مبادله می شود ، بدون این که مبلغی بین طرفین معامله منتقل شود. باید بدانید که این نوع از تهاتر ، بیشتر در مواردی که مبلغ معامله ناچیز باشد و یا در مواقع بحرانی کاربرد دارد. در مشاغلی نظیر ساخت و ساز مسکن می‌ توان تهاتر ساده را بیشتر مشاهده نمود. تهاتر ساخت و ساز در صنعت ساختمان موجب افزایش فروش واحدهای موجود برای سازندگان شده و به همین جهت انبوه‌ سازان و مالکان از این شیوه معامله استقبال کرده‌ اند. اغلب این معاملات با یک ملک یا زمین دیگر و با مصالح ساختمانی صورت خواهد گرفت.

تهاتر آپارتمان در شیراز

مشاوره تیم دیساتک

این نکته را در نظر داشته باشید که پیش از اقدام برای هر کاری ، از فرد باتجربه ای مشورت بگیرید. ما در تیم دیساتک متخصصان بالقوه ای را گرد هم آورده ایم که در زمینه ساخت و ساز ، همچنین تهاتر آپارتمان در شیراز و پیش فروش آپارتمان در شیراز ، به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهند داد تا بتوانید با آگاهی تمام و خیال راحت برای چنین اموری اقدام کنید. یکبار برای همیشه رفاه و آرامش را به خانواده خود هدیه دهید ، ما لوکس ترین و مدرن ترین آپارتمان های شیراز را به ارمغان خواهیم آورد!! اعتماد شما افتخار ماست..

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword