گروه صنعتی سریع سیر

گروه صنعتی سریع سیر

گروه صنعتی سریع سیر

گروه صنعتی سریع سیر

گروه صنعتی سریع سیر فعالیت خود را از سال 1376 با گردهمایی مدیران شرکت و با بهره گیری از دانش روز در زمینه مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و همچنین تامین قطعات و تجهیزات آسانسور و پله برقی در جنوب کشور آغاز نموده و در سال 1382 با همکاری مهندسین توانمند و مجرب با نام گروه صنعتی سریع سیر در استان فارس به کار خود رسمیت داد.

شرکت سریع سیر پس از دو دهه تلاش مستمر در این حوزه در اوایل سال 1398 با مدیریت جدید مهندس امیر صیادی گام بزرگی در عرصه  رقابت برداشت تا ارائه خدمات نوین و متفاوت و رویکردی هدفمند همگام با استاندارد های جهانی ، رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماید.

گروه صنعتی سریع سیر

شرکت سریع سیر در یک نگاه!

گروه صنعتی سریع سیر با عضویت رسمی در انجمن تخصصی طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی از خانه صنعت و معدن استان فارس و با دارا بودن پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن سعی در جهت ارتقاء سطح کیفی این صنعت با تدابیر جدید صورت گرفته و فناوری های پیشرفته در امر تکوین و بهینه سازی گامی عظیم برداشته و در رزومه خود پروژه های ملی ، ساختمانی دارد. این گروه با توسعه فعالیت و گسترش همکاری خود با شرکت های معتبر و مطرح اروپایی در سال 1386 نسبت به فروش و واردات آسانسور های پیشرفته ( مونتاژی ) اقدام نمود. این امر مهم از طریق 4 دپارتمان فروش شامل :

  • فروش آسانسورهای کم ارتفاع تا 5 طبقه
  • فروش آسانسورهای ارتفاع بالا 5 تا 30 طبقه
  • فروش پله برقی پیاده رو و متحرک و آسانسورهای پکیج
  • فروش قطعات

امکان پذیر بوده است و امر خدمت رسانی در زمینه گارانتی ، خدمات پس از فروش ، پشتیبانی 24ساعته و تامین قطعات ، تعمیر و بازسازی آسانسورهای فرسوده و از رده خارج با اخذ گواهینامه ها و بیمه نامه های معتبر در سراسر کشور ، این کشور را به عنوان یک پیشگام در صنهت آسانسور و پله برقی در کشور عزیزمان ایران مطرح نموده است. گروه صنعتی سریع سیر با توجه به تجربه سال های متمادی و نیاز بازار به یک آسانسور لوکس در حد پکیج های وارداتی و عاری از معایبی از جمله هزینه فوق العاده بالا ، نیاز به زمان بیشتر جهت اجرا و تحویل پروژه به دلیل موجود نبودن قطعات در ایران ، سرویس نگهداری ، محدودیت در تامین قطعات به دلیل تحریم ها ، ناراضی بودن کارفرما از آسانسورهای ترکیبی به علت طراحی پایین و … این گروه درصدد برآمد محصولی به نام (super specific elevator) SSE به مشتریان عرضه نماید.

گروه صنعتی سریع سیر

آدرس : شیراز ، بلوار امیرکبیر ، روبروی شهرک سجادیه ، جنب فرش ایرانیان

تلفکس : 07191001617

تلفن همراه : 09171161944

ایمیل : sariseir.com – info@sariseir.com

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید