انبوه سازان دیساتک

انبوه سازان دیساتک

خدمات مشارکت در ساخت در شیراز

درباره ما

 

معماری از قدیمی ترین هنرهای ایران است و آثار برجای مانده از این صنعت نشان دهنده ی آن است که ایران از کانون های نخستین شهرسازی و مهندسی بوده است.

هنر معماری در دوران پادشاهی هخامنشیان به اوج ترقی خود رسید که آثار بزرگی همچون تخت جمشید از بازمانده های آن می باشد. هخامنشیان معماران خود را دیسا میگفتند . با گذشت زمان و پیشرفت تک نولوژی های نوین، صنعت معماری و ساختمان سازی نیز دست خوش تغییراتی در جهت افزایش آرامش، آسایش و امنیت گردید.

این پیشرفت تکنولوژی و استفاده از علوم روز ساختمان سازی در سال 1397 توسط مهندس علی محسنی با چشم انداز ( هر خانواده ایرانی یک خانه با کیفیت، امن و راحت ) و با شعار ( خانه مهمه ) و با بهره گیری از نام باستانی معماران هخامنشی در کنار هم قرار گرفت و شرکت انبوه سازان دیساتک پایه گذاری شد.

دیساتک در ابتدای شروع به فعالیت خود با هدف مشارکت در ساخت پروژه دیساتک 1 ،توانست گام محکمی را در این صنعت برداشته و با سرعت بخشیدن به روند اجرایی پروژه های خود، سرمایه گذاران را همواره شگفت زده نماید.

این شرکت تا کنون با تحویل 3 پروژه با تعداد 46 واحد و ساخت بیش از 7 پروژه جدید توانسته فرصت های بیشماری را جهت سرمایه گذاری ایجاد نماید که با پیش فروش آپارتمان های مسکونی در شیراز رضایتمندی 80 درصدی را توانسته از خریداران خود کسب نماید.

چشم انداز دیساتک :

هر خانواده ایرانی دارای یک خانه با کیفیت، امن و راحت باشد.

بیانیه :

از طریق بکار گیری بهترین و به روز ترین متریال و مصالح ساختمانی و بهره گیری از مهندسین و استاد کاران حرفه ای بر آنیم که به چشم اندازمان جامعه عمل بپوشانیم.

فلسفه

داشتن خانه ای دلباز و ایمن با رعایت روانشناسی و اصول معماری میتواند کیفیت زندگی و زیست انسان ها را بهتر نماید.