انبوه سازان در شیراز

انبوه سازان در شیراز

انبوه سازان در شیراز

انبوه سازان در شیراز

پیش از اینکه حرفه ای ترین انبوه سازان در شیراز ((دیساتک)) و خدمات آن ها را به شما معرفی کنیم باید ماهیت این امور را بدانید. با توجه به افزایش چشمگیر و دائم جمعیت در شهرهای بزرگ از جمله شهر باصفای شیراز  و افزایش تمایل به زندگی در شهرها ، نیاز به داشتن مسکن امری ضروری به حساب می آید. این یک حقیقت است که جمعیت جهان روز به روز در حال افزایش می باشد و با همین تناسب روند شهرنشینی نیز رو به افزایش است و مردم به طور قابل توجهی تمایل دارند در شهرها زندگی کنند. در واقع نیاز به تعداد مسکن و میزان تقاضا ، جنبه انبوه سازی مورد توجه قرار گرفت. در انبوه سازی صنعتی ، در ابتدا تجهیزات و قطعات ساختمانی در کارخانه ها ساخته می شود و بعد از حمل به محل پروژه در آن جا در کنار هم قرار می گیرند.

این قطعات می توانند ، قطعات یک خانه ویلایی بزرگ ، برج و یا آپارتمان چند طبقه باشند. در ادامه ، انبوه سازی را به طور دقیق برای شما توضیح خواهیم داد. ناگفته نماند ؛ یکی از باتجربه ترین انبوه سازان در شیراز ، شرکت دیساتک می باشد که با سال ها فعالیت در زمینه ساخت و ساز ، جذاب ترین و باکیفیت ترین ملک ها را برای شما عزیزان به ارمغان آورده اند! اعتماد شما ، افتخاریست برای ما..

انبوه سازان در شیراز

پروانه اشتغال به کار در انبوه سازی

باید بدانید که انبوه سازی در ایران نسبت به سایر کشورها ، شکل خاص تر و متفاوت تری را به خود گرفته است. زمانی که صحبت از انبوه سازی می شود سریعا ساخت و سازهایی یکسان ، مشابه ، هم زمان و به یک نیت ، با مصالحی و ابزارهایی شبیه به هم به ذهن افراد خطور می کند و به همین دلیل است که استفاده کنندگان با چنین ساخته هایی به سختی مواجه می شوند! با توجه به این که کشور ما یک کشور در حال توسعه است و مسکن یکی از شاخصه ها و مولفه های اصلی آن است باید مسئله ساخت و ساز و انبوه سازی مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد. همچنین انبوه سازان در شیراز ، یعنی دیساتک فرصت های خاصی در زمینه ساخت و ساز ، برای افراد به ارمغان آورده اند که می توانند بدون هیچ دغدغه ای صاحب خانه رویایی خود شوند!!

یکی از راه ها برای کنترل ساخت و ساز ارجاع بخشی از کار به نهاد ها و بخش های خصوصی است. توان فنی و اجرایی می تواند جزو موارد لازم برای تعیین صلاحیت انبوه سازی باشد. بر اساس تعریف قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، سازنده انبوه مسکن به اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاق می شود که توانمندی لازم مدیریت و مسئولیت پدید آوری طرح ها ، توانمندی تامین و جذب سرمایه ، مدیریت تولید و عرضه مسکن و ساختمان را با به کارگیری فناوری های جدید صنعت ساختمان و در چار چوب مقررات ملی ساختمان تعیین شده و سایر قانون های مربوطه لازم به همراه پروانه اشتغال به کار دریافت کرده باشند. در ادامه خدمات اصلی انبوه سازان در شیراز را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انبوه سازان در شیراز

تعریف صحیح انبوه سازی!

طبق تعریف غلطی که از انبوه سازی در جامعه مطرح شده است به فردی که حدود بیست واحد مسکونی می سازد انبوه ساز گفته می شود و یا به مجموعه ای که حدود ده واحد مسکونی دارد را مجموعه انبوه سازی می گویند. این تعریف از انبوه ساز و انبوه سازی ، تعریفی کاملا اشتباه و منقضی شده می باشد. در حقیقت انبوه سازی ، پروژه ای است که از نظر تعداد و حجم در اندازه ای باشد که به همراه خود تکنولوژی مدرن ایجاد کند. مسکن به عنوان سر پناه انسان ها همواره جزو نیاز های اصلی جامعه بشری است که پس از غذا و پوشاک ، سومین نیاز اصلی افراد است و در جامعه امروز ما به عنوان یک جنس سرمایه ای نقش بزرگی در ایجاد امنیت اقتصادی برای شهروندان دارد.

 

ساخت و ساز

شهر بزرگ شیراز به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شهرهای ایران ، دارای زیر ساخت های قوی و فرصت های اقتصادی بسیاری می باشد که امروزه ساخت و ساز در این شهر ، یکی از پررونق ترین و سودآورترین سرمایه گذاری ها به حساب می آید که افراد زیادی به این امر جذب می شوند. این فرصت بزرگ را از دست ندهید و سرمایه گذاری باکیفیت و موفقی در زمینه ساخت و ساز در شیراز داشته باشید! اگر فردی خانه کلنگی خود را به فروش برساند ، تنها از فروش زمین آن به سود ناچیزی خواهد رسید اما با ساخت و ساز یا کوبیدن ملک کلنگی و ساختن آپارتمانی نوساز و شیک ، در هنگام فروش ملک ، علاوه بر سود زمین مبلغ قابل توجهی هم به عنوان ارزش بنای نوساز عاید او خواهد شد و در نتیجه ترتیب ارزش ملک افزایش خواهد یافت.

انبوه سازان در شیراز

پیش فروش آپارتمان بهترین انبوه سازان در شیراز ((دیساتک))

این فرصت را از دست ندهید و صاحب خانه مورد پسند خود شوید! امروزه با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در سال های اخیر در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان ، قراردادهای پیش فروش آپارتمان در شیراز رونق چشمگیری پیدا کرده است. حالا شاید از خود بپرسید که این فرصت برای شما چه مزایایی دارد و به چه معناست؟ در واقع پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان به معنای خرید یک واحد مسکونی در حین ساخت و ساز و قبل از تحویل آن به خریدار است. با پیش خرید آپارتمان ، خریدار هزینه مناسب تری را می پردازد و هنگام تحویل ، می تواند آن را با قیمت بالایی در بازار بفروشد (( در حقیقت سرمایه خود را دو برابر کرده اید! )).

اگر قصد دارید برای پیش خرید آپارتمان در شیراز اقدام نمایید ، می توانید سریعا با متخصصان ما در دیساتک تماس حاصل فرمایید و از مزایای این فرصت بزرگ بهره مند شوید! یکی از اصلی ترین مزیت های پیش خرید آپارتمان در مرحله پیش فروش ، قیمت بسیار مناسب آن است که تکرار نشدنیست! به دلیل اینکه در این مرحله سازندگان معمولا با هدف جذب خریداران جدید ، قیمت های مناسب تری ارائه می دهند. با توجه به عدم تکمیل شدن ملک مسلماً قیمت پیش خرید یک آپارتمان از قیمت همان آپارتمان در حالت آماده تحویل ، ارزان‌ تر است و بعد از تکمیل شدن ملک در صورتی که بازار در شرایط یکسان باشد ، خریدار می‌ تواند آپارتمان خریداری شده را گران تر بفروشد و از سود عالی برخوردار شود!

انبوه سازان در شیراز

شرکت انبوه ساز چه شرایط و ضوابطی دارد؟

توجه داشته باشید که شرکت‌ های انبوه‌سازی برای آغاز فعالیت در زمینه ساخت و ساز ، باید حتما پروانه اشتغال داشته باشند و جهت اخذ این پروانه اشتغال باید دارای شرایط زیر باشند :

 • تعیین تحصیلات مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و شرکا
 • توانایی مالی ( توان مدیریت برای تامین و جذب سرمایه )
 • سوابق حرفه‌ ای ، اخذ رضایت کاربران از پروژه‌ های مدیریت شده و موفقیت در کارهای پیشین
 • ثبت شرکت در اداره ثبت و مالکیت صنعتی
 • ارائه آگهی تاسیس شرکت در روزنامه‌ های رسمی کشور و وجود اساسنامه‌ ای که انجام یک یا کلیه خدمات مربوط به انبوه‌ سازی در آن ذکر شده باشد.

 

مشاوره انبوه سازان در شیراز رو از دست نده!!

ما در شرکت دیساتک با سال ها تجربه در زمینه انبوه سازی و ساخت و ساز ، متخصصان بالقوه ای را گرد هم آورده ایم که به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه خواهند داد تا بتوانید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای ، یکبار برای همیشه صاحب منزل رویایی خود شوید و آرامش و رفاه را به خانواده خود هدیه دهید!! در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم زیر را تکمیل کنید. با دیساتک بالاترین سطح کیفیت را تجربه نمایید..

  نام شما (الزامی)

  شماره تماس (الزامی)

  موضوع مشاوره

  Write a Message

  Your email address will not be published.

  Related Posts

  Enter your keyword